Presoterapie

Přístrojová metoda lymfatické masáže těla
pomocí kompresivních návleků a nafukovacího systému

Používá se pro odstranění otoků, redukci celulitidy, normalizace průtoku krve do kůže a svalů a obnovení vodní rovnováhy těla.
Lymfodrenáž je proces, během něhož dochází ke kompresi a expanzi mízních cév, což vede k vytlačení nadbytečné tekutiny z mezibuněčného prostoru a jejímu následnému vylučování přirozenými cestami. 
U presoterapie se používají k tomu speciální kompresní návleky - kalhoty a rukávy, které se postupně nafukují dle specificky nastaveného programu, čímž se zajišťuje optimální tlak na tělesné partie.
Při nafukování komory návleků zvětšují svůj objem, čímž tlačí na svaly a tím působí na lymfatický a cévní systém. Tato technika, při které cítíte jenom lehký tlak, je naprosto bezbolestná a má pozitivní vliv na lymfatický a krevní systém.


Výhody této terapie jsou:

  • redukce otoků
  • celková relaxace 
  • zvýšení pohyblivosti končetin
  • vyhlazení nerovností pokožky
  • redukce celulitidy
  • lehký úbytek váhy díky odstranění nadbytečných tekutin

Jak vypadá presoterapie u nás?

Před návštěvou se doporučuje nejíst dvě hodiny.
Dáme Vám skleničku vody (s citronem nebo bez) a jednorázovou textilní kombinézu. Svlečete se do spodního prádla, kombinéza Vám zajistí pohodlí během procedury a je důležitá především z hygienických důvodů. 
Pak se položíte na lehátko a dáme Vám návleky na dolní a horní končetiny a břicho. Dle Vašich požadavků a zdravotního stavu zvolíme vhodný program, samotná presoterapie trvá zpravidla 40 minut (může klidně i 30 až 60 minut). Dá se vynechat určité partie, nejčastěji břicho. 
Během presoterapie budete cítit tlak (jeho hodnoty jsou nastavitelné dle individuálních potřeb) a uvolnění. Po ukončení procedury můžete v klidu odejít na záchod a nabídneme Vám další skleničku vody. 
Po návštěvě se také doporučuje nejíst dvě hodiny, celý den byste ale měl(a) dodržovat pitný režim, protože tato technologie podporuje aktivnější vylučování tekutin z těla a při nedostatku vody mohou vyskytnout nežádoucí účinky jako např. bolest hlavy, hučení v uších, únava, závrať atd

Ceník

Balíčky

1 sezení
700 Kč
3 sezení
2000 Kč
5 sezení
3000 Kč
10 sezení
5000 Kč
1 sezení během kosmetického ošetření
+ 450 Kč

Pro nejlepší a dlouhotrvající výsledky se doporučuje absolvovat zhruba 10-12 procedur ideálně 2-3krát za týden.

Napište nám

Víme, že můžete mít určité pochybnosti o tom, zda Presoterapie vyhovuje Vašim potřebám. Neváhejte nás tedy kontaktovat na WhatsApp a my Vám rády poradíme :)