online objednání whatsapp

+420 608 086 088

náš tým

Marina

pleťová terapeutka

Kosmetologie je věda
na rozmezí medicíny a estetiky, vnímám tomu takhle.

Vždy pracuji na základě principu
primum non nocere – především neškodit,
a každý postup hodnotím nejen z hlediska účinnosti, ale i z hlediska bezpečnosti.

Svou profesi miluji, vkládám do ní svou duši a znalosti. Mám obrovskou radost, když svým zákazníkům přináším užitek a vidím výsledky naší společné práce!

Viktorie

spoluzakladatelka & CEO & Kosmetička

Better Age je mým dílem
a velkým cílem.

Věřím, že mohu lidem pomoci, aby se měli
rádi a uvědomili si, že
krása a zdraví spolu úzce souvisejí.
Nemusíte se honit za standardy krásy, nemusíte podstupovat agresivní zákroky,
stačí si konečně uvědomit, že
jste jedineční a zasloužíte si jen tu nejlepší péči.

Tuto péči najdete vždy v našem studiu.

JAK VÍME, CO VAŠE PLEŤ miluje?

LONGREAD O PRINCIPECH NAŠÍ PRÁCE
Viktorie komaška
Naše motto - "Víme, co vaše pleť miluje" - vyjadřuje tři základní principy a ideje Better Age.

Prvním principem jsou znalosti

Každý profesionál, který si váží sebe a své práce, se samozřejmě neustále učí, a my nejsme výjimkou. Zvláštností našich znalostí je toto. Moje kolegyně Olga má lékařské vzdělání. Já studuji kosmetickou chemii. Valentina dlouho sama hledala způsoby, jak pomoci své přecitlivělé a atopické pleti. Společně spojujeme tyto důležité aspekty - medicínu, chemii a osobní zkušenost - a rozšiřujeme tak pohled na kosmetologii.
Přitom sledujeme trendy a tendence, abychom porozuměli informačnímu prostředí, ve kterém se pohybujete, a výzvám, kterým čelíte. Víme, co je populární, co je nyní nové a jaký to může mít vliv na vaši pleť.

Druhým principem je láska

A to nejsou žádná velká slova. Agrese (zejména autoagrese), nepřijetí a traumatizace nemohou vést ke zdravému výsledku. Láska je naopak základem bezpečí. Nepoužíváme žádné agresivní peelingy, injekce ani přístroje, které by vaši pokožku vystavovaly stresu a uváděly ji do stavu neustálé mobilizace. Zdraví znamená rovnováhu, klid a žádnou zánětlivou reakci. A pleť je zdravá pouze tehdy, když se k ní chováte šetrně.


Třetí princip - Víme, co VAŠE pleť miluje

Líbí se mi slovo "customizace", je moderní a velmi jasně popisuje to, co děláme každý den. Neexistuje žádné univerzální řešení pro všechny lidi na planetě, a to mnoho z nás frustruje. Často se setkávám s pocitem zklamání klientů, kteří použili mnohoslibné prostředky v naději, že si pomohou, ale nezaznamenali žádný účinek. Vaše rysy, zvyky, prostředí a životní styl by neměly být přehlíženy.
Nemůžeme pomoci každému jedním řešením. Můžeme pomoci každému, pokud budeme řešit každý případ zvlášť.

Jak jsme na to přišly?

Mám velké štěstí: moje máma je kožní lékařka. Má spoustu znalostí, má mě ráda a bere v úvahu mé zvláštnosti. Proto je moje pleť, její pleť i pleť jejích pacientů zdravá a krásná. A tak jsme tento přístup vzaly za základ naší rodinné firmy, implementovaly ho do naší práce a vidíme skvělé výsledky. Jsem hrdá na to, co děláme.